Наглядова рада

    Наглядова рада коледжу створена і діє на підставі ст. 38 Закону України «Про фахову передвищу освіту», Положення про ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ», наказу БНАУ № 230/0 від 29.09.2020 року «Про створення і затвердження складу наглядових рад фахових коледжів  БНАУ». 

     Наглядова рада у своїй роботі керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про вищу освіту», Указами Президента України, постановами Верховної ради та Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти і науки України, Положенням ВСП «Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ». 

       Наглядова рада Коледжу сприяє вирішенню перспективних завдань розвитку закладу освіти, залученню фінансових ресурсів для забезпечення його діяльності з основних напрямів розвитку і здійснення контролю за їх використанням, ефективній взаємодії Коледжу з державними органами та органами місцевого самоврядування, громадськістю, громадськими об’єднаннями та суб’єктами господарської діяльності в інтересах розвитку, підвищення якості освітньої діяльності і конкурентоспроможності коледжу. 

Голова Наглядової ради: Приходьон Петро Іванович – начальник Козелецького районного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області;

Члени наглядової ради:

Книш Олена Федорівна – голова районного комітету  профспілки працівників АПК в Козелецьому районі Чернігівської області;

Кравець Людмила Миколаївна – начальник Городнянського районного управління Держпродспоживслужби Чернігівської області.