Про коледж

Куди піти вчитися, яку професію обрати?

Категорія: Про коледж
Опубліковано: Четвер, 12 квітня 2018, 16:20
Перегляди: 30567

сучасна ветеринарна медицина

Абітурієнту

«Вибери собі роботу, яка тобі подобається,

і ти не будеш працювати жодного дня у своєму житті,» -

 говорив давньокитайський філософ Конфуцій.

У кожної людини наступає період життя, коли необхідно визначитися обравши дорогу в житті, яка визначить Вашу долю. Куди і з ким Ви підете пожиттю в багатьох випадках залежить від того, з ким Ви спілкуєтесь, хто є для Вас прикладом і головне як батьки і близькі впливають на Ваш вибір. А чи задумувалися Ви над тим, що Ваш життєвий шлях, Ваша доля і буде залежати від цього вибору.

 В умовах сьогодення зробити правильний вибір дуже складно через ряд причин, а саме:

Кожна людина, в будь-якому випадку, прагне бути схожа на когось, покладайтесь на інтуїцію і вона Вас не підведе. Адже кожна людина неповторна, а доля буває лише єдина…

У країнах з розвиненою ринковою економікою підприємці мають високий соціальний статус і формують основу суспільства. Таке ставлення до підприємців пояснюється тим, що вони є основою існування ринкової економіки, підтримують її розвиток за рахунок новаторства.

Сучасною філософією підприємництва є вільна індивідуальна праця, яка дає можливість збагачуватись, розвиватись як особистості і вдосконалюватись професійно.

Підприємництво є специфічним видом діяльності, для цього необхідно:

Але для початку треба зробити перший крок - спробувати і у Вас обов'язково все получиться!

кішкаПоговоримо про найгуманнішу професію, яка оберігає людство – фельдшер ветеринарної медицини та відомий навчальний заклад – Козелецький коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, який готує спеціалістів для агропромислового комплексу.

ветеринарна лабораторіяВипускники мають можливість продовжити навчання у Білоцерківського національному аграрному університеті та працювати:

держпродспоживслужбаВетеринарна медицина — галузь науки та практичних знань про фізіологію і хвороби тварин, їх профілактикудіагностику та лікування, визначення безпечності продуктів тваринного, а на агропродовольчих ринках — і рослинного походження; діяльність, спрямована на збереження здоров'я і продуктивності тварин, запобігання їхнім хворобам та на захист людей від зоонозів і пріонних хвороб.ветеринарна медицина

мисливське господарство

Ветеринарний лікар виконує головне завдання — недопущення захворювання тварин і людей. Ветеринарна служба займається не тільки лікувальною роботою, але й профілактикою, інспектуванням всіх переробних підприємств, ринків, великих і малих свиноферм, птахоферм, молокопереробних підприємств, перевіркою імпортної та експортної  продукції на державній митниці.митний контроль