Новини

Студентські зорі коледжу 2019

1

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу,  відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

 

 

 

 Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню досконалості, неповторні миті становлення особистості. 

Справжній студент може пишатися своєю ерудицією. Студент кмітливий, завжди готовий відстояти свою точку зору, вміє розставити пріоритети.
У такий день навіть старезні анекдоти і байки зі студентського життя набувають новизни й актуальності. Співати, танцювати, писати всякі римовані й неримовані твори на вільну тему студентство завжди любило, і розкривало у собі нові таланти.
Студенти коледжу прийняли участь в огляді – конкурсі «Студентські зорі коледжу 2019», в таких номінаціях:
1. Вокальне мистецтво:
- вокальний спів,
- вокальний ансамбль.
2. Бардівська пісня.
3. Хореографічне мистецтво.
4. Літературна творчість.
5. Оригінальний жанр.
Оцінювало огляд-конкурс компетентне журі у складі:
Приходьона Петра Івановича – голови журі, начальника Козелецького районного управління Головного управління держпродспожив служби в Чернігівській області, який в цей день завітав до коледжу, та членів журі : Редьки Алли Іванівни - директорки коледжу, Шарак Тамари Петрівни – викладача, голови студентського профспілкового комітету коледжу, Моргунець Оксани Олександрівни – художнього керівника коледжу, Колесниченко Ганни Іванівни – викладача, культорганізатора коледжу.
І перемогли найталановитіші. У номінації «Вокальне мистецтво (вокальний спів)» за І місце Шелест Сергій нагороджений грамотою та грошовою премією, почесними грамотами нагороджені Литвинчук Владислав за ІІ місце, Тумановська Ліза за ІІІ місце; у номінації «Вокальний ансамбль» Калугіна Олександра та Заяць Павло нагороджені почесною грамотою та грошовою премією; у номінації «Креативний спів» почесною грамотою нагороджена Лопата Аліна.
Лось Дарина та Савин Євгеній перемогли у номінації «Хореографічне мистецтво» , друге місце зайняла група дівчат групи І –Б(9) курсу.
Студенти позмагалися і у літературній творчості. Перше почесне місце зайняла Демиденко Маргарита, друге місце - Лозовий Дмитро і третє місце – Криволап Володимир. У номінації «Оригінальний жанр» студенти порадували глядачів оригінальним відеороликом (група ІІІ – А (11), зайнявши перше місце, сценкою із життя студента ( група ІІІ –А(9) та уривком з вистави ( група І-А(9), відповідно зайнявши І,ІІ та ІІІ місця. За зайняті перші місця переможців нагородили почесними грамотами та грошовою премією, а за ІІ та ІІІ місця – почесними грамотами. Дякуємо студентам, кураторам груп та викладачам за підготовку і участь в коледжанському заході. До нових зустрічей!!!

234567891011121314151617181920212223242527282930313233343536