Новини Новини

З новим навчальним роком!

118706624 3188716661244210 2774265667033047278 nЩиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Детальніше:З новим навчальним роком!

Засідання циклової комісії професійної та практичної підготовки

На 6-му засіданні циклової комісії професійної та практичної підготовки, яке відбулося 21.05.20, було гаряче, шумно і, в той же час, плідно, так як розглядалися питання підсумкового контролю знань: семестрового, за виробничу практику та проведення Державних екзаменів. Педагогічний колектив навчального закладу готовий провести літню екзаменаційну сесію дистанційно.

                                                                                                                                       Голова комісії         Ю.Колесниченко    

Детальніше:Засідання циклової комісії професійної та практичної підготовки

День вишиванки!

Яскравою намистиною у низці травневих святкувань виглядає день вишиванки. Це одне з небагатьох свят не державного та не релігійного характеру. Простий флешмоб студентів перетворився на могутній патріотичний рух серед українців усього світу.

Детальніше:День вишиванки!

Година спілкування « Україна – учасниця проголошення загальної декларації прав людини»

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права, та враховує інтереси всіх  учасників.

Детальніше:Година спілкування « Україна – учасниця проголошення загальної декларації прав людини»

Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби

Для отримання актуальної інформації просимо використовувати офіційну інформацію щодо питань коронавірусної інфекції (COVID-19), яка розміщується на сайтах:

Детальніше:Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби

Коронавірус: профілактика інфікування та поширення.

Загальні рекомендації для профілактики Коронавірусу:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;
- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;
- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;
- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

Детальніше:Коронавірус: профілактика інфікування та поширення.

День відкритих дверей в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського Національного Аграрного Університету

21 лютого поточного року гостинно відкрив двері для абітурієнтів та їх батьків Козелецький коледж ветеринарної87500243 841637969638035 282184913329848320 o медицини БНАУ.
Навчальний заклад заснований в далекому 1925 році і в 2020 році відзначатиме своє 95 річчя. В стінах навчального закладу відбувається багато цікавих подій, робиться багато добрих справ. Всі учасники навчально-виховного процесу: студенти, викладачі, співробітники радо вітали абітурієнтів.

Детальніше:День відкритих дверей в Козелецькому коледжі ветеринарної медицини Білоцерківського Національного...

Щодо конкурсу профорієнтаційного плакату

Традиційно, напередодні Дня відкритих дверей та за рішенням методичного об’єднання кураторів в Козелецькому  87050270 838973103237855 2766594705452957696 o       коледжі ветеринарної медицини БНАУ проводився конкурс профорієнтаційного плакату серед груп І – ІV курсів.

 

 

Детальніше:Щодо конкурсу профорієнтаційного плакату

Щодо відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 
 Відповідно до Плану заходів з підготовки та відзначення в області у 2020 році Дня вшанування учасників бойових дійIMG 20200213 121927
на території інших держав, затвердженого 06 лютого 2020 року заступником голови Чернігівської обласної державної
адміністрації А.Подорваном, в Козелецькому коледжі  ветеринарної медицини БНАУ проведені зустрічі з учасниками
бойових дій в Афганістані.
 
      

Зустріч з представниками держпродспоживслужби та державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства в Козелецькому районі

IMG 20200206 13524406 лютого поточного року в актовій залі Козелецького коледжу ветеринарної медицини БНАУ відбулася зустріч студентів коледжу з начальником Козелецького районного управління Головного управління держпродспожив служби в Чернігівській області Приходьоном П.І. та начальником відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Козелецького районного управління – державним інспектором Петренком С.Г.

Детальніше:Зустріч з представниками держпродспоживслужби та державного нагляду за дотриманням санітарного...